Hakkımızda

Milenio Spor Yöneticiliği spor federasyonları, spor etkinlikleri ve bu hak sahiplerine  özel hizmetlerin sağlanması konusunda uzmanlaşmış bir spor  ticaretidir.

Şirket, Philip Behan ve Terry Behan’ın  spor işletmeciliğindeki 20 yıllık mükemmel iş  deneyimlerinin sonucu kurulmus olup, müşterilerine markalaşma ve sponsorluk  alanında dünya çapında  heyecan verici bir oluşum sunmuştur.


Biz; Avrupada, Orta Doğuda , Afrikada ve dünya çapında futbol federasyonları, futbol kulüpleri ve spor kuruluşlarıyla temelinde projeye, kampanyaya, ‘game by game’e  esasına dayalı spor etkinlikleri vermekteyiz.

Uluslararası Futbol Operasyonları hakkında derin deneyim ve 'A' Uluslararası Takımlar ve Ulusal Kurumlar hakkında  geniş  bilgiye  sahip olan biz, sizi  dinlemek, tavsiyede  bulunmak  ve  en yüksek kalitede 'A' Uluslararası fikstürleri organize edip bunları size  getirebilme imkanlari  açısından çok ender ve özel  bir konumda bulunmaktayız.

Ayrıca biz müşterilerimize sponsorluk  öğesinin oluşturulmasında  ve   bunun yönetiminde destek sağlarken yine genel anlamda müşterilerimizin sahip olduğu değerleri  yerel pazarlarda ve dünya pazarlarında  maksimize etmeleri  hususunda  onlara en sağlam desteği  verip yol gösteririz.

Philip Behan
Milenio Spor Yönetimi Müdürü ve kurucusu Philip Behan; Futbol ve Spor Endüstrisinde, İrlanda’nin Uluslararası Futbol  Kurumunu Operasyon Müdürü  olarak 6 yıllık  zengin iş deneyimine sahip olup  erkek ve bayan futbol takımları dahil olmak uzere sezon başına ( ‘A‘ takimindan 21 yas altı  gençler takımının da dahil olduğu) 15 Irlanda Cumhuriyeti futbol takımının 130’u aşkın  uluslararası maçının   oynanmasını sağlamıştır. 

Bu süre içinde Philip UEFA, FIFA, Ulusal Dernekler  ve Kulüpler  arasında   proje, mekan ve uluslararası futbol olayların ticari yönetimi  hususunda  mükemmel bir isim yapmıştır.

Son derece basarılı  Dublin 2011 UEFA Avrupa Ligi Final Komitesinde, Yerel Organizasyon Ticari Komite Baskani  olarak görev alan Philip (LOC); SEAT, Adidas ve Intersport  gibi  birincil sponsorlara gerekli olan tüm Ticari Ortaklık gerekliliklerini planlayip buna bağlı gerekli uygulamalari başarıyla yerine getirmiştir.
 
Bu süre içinde Philip aynı zamanda İrlanda'nın en büyük Grassroots Katılım programı ( Başlangıç programı ) FAI Yaz Futbol Okulları  Futbol Derneği Ulusal Koordinatörü olarak bu programının kalitesini onemli derecede  geliştirip, programa  katılım oranını % 75 arttrmıstır. Bugün 23'000 çocuk  İrlanda Grassroots spor katılım programına iştirak etmektedir.

Philip Dublin’de bulunmakta ve  mükemmel   İtalyanca ve İspanyolca konuşmaktadır.  Dublin   UCD üniversitesinde  Uluslararası lisans eğitimi alan   Philip son 10 yılda İrlanda Yönetimi Enstitüsü tarafından temel iş, beceri ve  yetenek  alanında da  eğitilmiştir.

Terry Behan 
Güney Afrika’da olan Terry Behan  pazarlama, markalaşma ve sponsorluk uzmandır.   The Fearless Executive (Korkusuz Yönetici) Marka ajansı kurucusu olup, şu anda  Afrika  Marka Birliği  yöneticiliginin  yanı sıra Güney Esnaf Birliği Tasarım Vakfı  yöneticiliği de yapmaktadir.

O, Afrika'nın Liderlik Girişimi'nin bir üyesidir ve Dünya Markası Kongresi Danışma Kurulu üyesidir. O, dünya çapında bir çok bölgede bir çok şirket için iletişim, sponsorluk ve marka çözümleri geliştirmiştir.

Terry  yükselen piyasalarda markalaşma , online ve basılı medyada  ulusal  markalaşma konularında  sıkça yazıları yayımlan bir yazar olmanın yanı sıra   yerel ve uluslararası markalaşma konferanslarında düzenli olarak görünen  bir şahsiyettir.

Bu büyük  deneyim zenginliği ile Milenio Spor Yöneticiliği   spor alanında markanızı geliştirmek ve kuruluşunuzun ticari gelir akışlarını arttırma yolunda  benzersiz bir yer teşkil eder.